Test Kabini

Ürün Kodu: BCZ5000

 

FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ
0212 430 42 52

 

 Test Kabinleri sahip oldukları sıcaklık, nem ve gece-gündüz döngüsü modelleme imkânı ile klimatizasyon konusunda ekonomik bir çözüm sunmaktadırlar. Kabinlerde kullanılan sağlam paslanmaz çelik gövde, enjekte edilmiş yüksek yoğunluklu poliüretan izolasyon malzemesi ve gözetleme amaçlı cam pratik kullanım olanağı sağlar. Kabinlerde ayrıca cihaz içerisinde kullanılacak küçük laboratuvar cihazları için kablo girişi bulunmaktadır.
Galvanizli çelik ve epoksi esaslı toz boya kullanılarak üretilen kabin, zorlu test koşullarına dayanacak kadar sağlamdır. Test alanı, TIG kaynaklı ve basınç değişikliklerine karşı güçlendirilmiş, paslanmaz çelikten (AISI-304 kalite). Ayrıca eşzamanlı olarak test yapmak için ayarlanabilir raflar ve bir giriş portu vardır. Sızdırmaz test alanı boyunca düzgün bir laminer hava akışı sağlamak için eksenel akış fanı kullanılmıştır.
 Düşük sıcaklık döngüsü sırasında yoğunlaşmayı önlemek için ısıtıcılar, test alanı çevresinde çift silikonla haddelenmiş contalar ile sabitlenmiştir.
Soğutma sistemi içinde olan yarı hermetik kapalı pistonlu kompresör, yüksek verimli buharlaştırma birimi, dahili su ile soğutulan bir kondansatör vb. gibi sistemler kullanıcılara güvenilirlik sunabilmek için dikkatle tasarlanmıştır. Kabin sıcaklıgı (-80 ile +180) arasında kısa sürede sağlar.

 

 

Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır Buzco
SMS E-MAİL